Vyvíjíme software pro Vaše podnikání

Umíme analyzoovat Vaše potřeby a navrhnout automatizaci procesů tak, abyste se mohli naplno věnovat tomu, čemu rozumíte.

Máme dostatek zkušeností a znalostí abyste s námi mohli začínat a abyste s námi mohli růst. V každé fázi Vašeho projektu umíme nabídnout vhodnou technologii a řešení.

Oracle

Robustní a výkonný databázový systém pro Vaše velké projekty. Databázový systém Oracle používají banky, energetické firmy, velcí distributoři, telefonní operátoři a další velké firmy. Využijte naše zkušenosti a znalosti tohoto systému a jeho široké možnost jako například paralelní zpracování a mnoho dalších technologií pro svoje velké projekty.

WEB

Nenabízíme jen internetové stránky. Nabízíme kompletní prezentaci Vaší firmy, myšlenky nebo osoby na internetu. Zajistíme design, logo, marketing, fanoušky, FB stránku a její správu. Chcete-li opravdu komplexní prezentaci obraťte se na nás s žádostí o nezávaznou konzultaci.

PHP

Pro vývoj webových prezentací a aplikací používáme technologii PHP, kterou dnes nabízí každý solidní poskytovatel WEB hostingových služeb. Technologie PHP je léty prověřená a naši lidé s ní mají zkušenosti od prvních verzí. Vyhoví každému projektu od jednoduchých stránek, přes elektornické obchohdy, až po kompletní správu backoffice systémů celé firmy.

MySQL

Jednoduchý ale výkonný databázový systém, který ve spojení s technologií PHP vyhoví každému malému až střednímu projektu. MySQL je zdarma a opět ho můžete používat u téměř všech WEB hostingových poskytovatelů. Navíc pro tento systém existuje mnoho hotových řešení (elektronických obchodů, redakčních systémů, chatů ...), kterými můžete ihned obohatit svůj projekt.

Analýza a procesy

Slovo proces ve firmách slyšíme často, ještě častěji se ale setkáváme s tím, že procesy nefungují, nenavazují na sebe a mnohdy by mohly být automatizovány.

Nabízíme analýzu procesů ve Vaši firmě, návrh jejich změn a automatizace tak, aby na sebe procesy navazovaly a nedocházelo ke zbytečným zdržením. To v konečném důsledku způsobí lepší rozdělení odpovědností a zvýšení kvality bude pozitivně vnímáno i Vašimi zákazníky.

About nutrition

Nam liber tempor cum

Option congue nihil imperdiet doming id quod mazim placerat facer possim assum:

Read more