Mobirise Website Builder
Vyvíjíme software
pro Vaše podnikání


Umíme analyzovat Vaše potřeby a navrhnout automatizaci procesů tak, abyste se mohli naplno věnovat tomu, čemu rozumíte.

Máme dostatek zkušeností a znalostí abyste s námi mohli začínat a abyste s námi mohli růst. V každé fázi Vašeho projektu umíme nabídnout vhodnou technologii a řešení.

Oracle
databázový systém

Robustní a výkonný databázový systém pro Vaše velké projekty. Databázový systém Oracle používají banky, energetické firmy, velcí distributoři, telefonní operátoři a další velké firmy. Využijte naše zkušenosti a znalosti tohoto systému a jeho široké možnost jako například paralelní zpracování a mnoho dalších technologií pro svoje velké projekty.

WEB
internetové prezentace

Nenabízíme jen internetové stránky. Nabízíme kompletní prezentaci Vaší firmy, myšlenky nebo osoby na internetu. Zajistíme design, logo, marketing, fanoušky, FB stránku a její správu. Chcete-li opravdu komplexní prezentaci obraťte se na nás s žádostí o nezávaznou konzultaci.

PHP
internetové prezentace

Pro vývoj webových prezentací a aplikací používáme technologii PHP, kterou dnes nabízí každý solidní poskytovatel WEB hostingových služeb. Technologie PHP je léty prověřená a naši lidé s ní mají zkušenosti od prvních verzí. Vyhoví každému projektu od jednoduchých stránek, přes elektronické obchody, až po kompletní správu backoffice systémů celé firmy.

MySQL
databázový systém

Jednoduchý ale výkonný databázový systém, který ve spojení s technologií PHP vyhoví každému malému až střednímu projektu. MySQL je zdarma a opět ho můžete používat u téměř všech WEB hostingových poskytovatelů. Navíc pro tento systém existuje mnoho hotových řešení (elektronických obchodů, redakčních systémů, chatů ...), kterými můžete ihned obohatit svůj projekt.

Kontakt

Pošlete nám zprávu ...

Kontaktní a registrační údaje

Adresa sídla

Záveská 1612/4a
Praha 10, Hostivař
102 00

Registrace

IČO: 242 11 583
DIČ: CZ24211583
spisová značka C 189070, MS v Praze

© 20212 - 2024  Zefina Praha s.r.o. &  Mobirise