Zefina Praha je společnost s ručením omezeným, která vznikla v roce 2012 jako logické pokračování dlouholetých aktivit jejího jediného společníka a jednatele. Díky jeho dlouhodobým zkušenostem a hlubokým znalostem tak může společnost nabídnout kvalitní služby v oblasti analýzy a vývoje aplikacích založených na technologiích ORACLE, MySQL a PHP. Vyvíjíme aplikace na zakázku a provozujeme také několik vlastních projektů, z nichž nejvýraznější je virtuální mobilní operátor MobilPhone.CZ, se kterým můžete volat za skvělé ceny celý den.

Naše projekty

MobilPhone.CZ

Jsme nízkonákladový virtuální telefonní operátor. Nechceme konkurovat volným tarifům za paušální ceny. Chceme být nejvýhodnější operátor pro mladé, děti a seniory. S námi voláte od 60 haléřu za minutu, internet v mobilu je za cenu od 44,- Kč měsíčně a vybrat si můžete ze dvou základních tarifů. Nabízíme velmi výhodný předplacený tarif s 50 volnými jednotkami za 88,- Kč měsíčně. Naši SIM kartu si můžete koupit ve výhodné sadě s telefonem ZDARMA.

Zefina pronájmy vlastních nemovitostí

Nakupujeme nemovitosti ve vhodných lokalitách k pronájmu po celé ČR. Opravujeme a rekonstruujeme je tak, aby se Vám v nich dobře bydlelo. Umíme řešit dluhy, dražby a exekuce Vaší nemovitosti. Při nákupu platíme v hotovosti. Nabízíme skvělé podmínky pronájmu, nízké kauce, průhledné ceny pronájmu a služeb.

VEXLUJ.CZ

Systém výměny věcí na internetu ZDARMA. Na serveru Vexlu.cz se schází všichni, jimž je líto vyhodit funkční věc nebo naopak shání nějaký ten náhradní díl nebo starší věc. Nabízející za přijatou nabídku dostane stanovený počet Bonů, kde Bon vyjadřuje určitý výměnný poměr, tedy hodnotu nabízené věci. Za získané Bony pak může přijímat nabídky ostatních.

SuperTarify.CZ

Najděte neveřejný mobilní tarif se kterým budete volat nejlevněji.

FotoRomany.CZ

skvělá zábava ve Tvých rukou.

SenTo.CZ

SenTo je skvělý nástroj pro anonymní komunikaci na Internetu. Hodí se vždy když ten kluk, co Tě oslovil, není úplně k zahození, ale dávat mu hned svoje telefonní číslo nechceš. Když Tě zaujal něčí nápad nebo názor v některé diskuzi, rád by sis s dotyčným "pokecal" trochu víc, ale dávat svoji e-mailovou adresu na sklo nechceš. Máš nápad, chceš inzerovat, ale nechceš rozdávat svoje kontakty. Chceš s někým komunikovat, ale nechceš aby někdo podle Tvého telefonního čísla nebo mailové adresy "vygooglil" informace o Tobě.